Philips 4K Ambilight TV 55OLED820/12 55 Smart TV Google TV UHD
55OLED820/12
ID товара:1648036
105130
в наличии поставщикa: 6 шт.
Отложить
При заказе в офисе в течение 1-3 рабочих дней
More information: oled-4k-ambilight-televizorius (external link)
More information: original (external link)
Gross depth (mm) 140 mm
Gross height (mm) 860.00 mm
Gross weight 25.00 kg
Gross width (mm) 1460.00 mm
Net weight 20.60 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 3500.00 g
Plastic (No PET) 900.00 g
Tare weight (kg) 4.40 kg
TI weight (kg) 0.02 kg
Volume (m3) 0.175784 m³
Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
Type of battery Battery
Embeeded battery Да
WEEE tax Да
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Producer Philips
Palette Qty 9 pc(s)
Display 3840 x 2160 pixels
Smart TV Да
Display diagonal (metric) 139 cm
Connectivity HDMI, Bluetooth
Dimensions with stand 122.6 x 77.3 x 23 cm
HD type UHD
Wi-Fi Да
Producer product name 55OLED820/12
Operating system installed Google TV
Digital signal format system DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Display diagonal 55
Producer product family 4K Ambilight TV
Warranty 24 month(s)
Mарка:
PHILIPS
Диагональ экрана:
55"