Philips 43PFS5500/12 TV 109.2 cm (43") Full HD Titan OS Black
43PFS5500/12
ID товара:1643749
20580
в наличии поставщикa: 12 шт.
Отложить
При заказе в офисе в течение 1-3 рабочих дней
VESA mounting Да
Panel mounting interface 100 x 200 mm
Product colour Black
Energy efficiency class (SDR) E
Energy efficiency scale A to G
Power consumption (standby) 0.5 W
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 41 kWh
AC input voltage 100 - 240 V
AC input frequency 50/ 60 Hz
Programming period 8 day(s)
Depth (without stand) 87 mm
Width (without stand) 956 mm
Weight (without stand) 6.1 kg
Weight (with stand) 6.21 kg
Height (without stand) 564 mm
Width (with stand) 956 mm
Height (with stand) 584 mm
Depth (with stand) 218 mm
Wi-Fi Нет
Ethernet LAN Нет
Bluetooth Нет
Subtitle formats supported SRT
Image formats supported JPEG
Video formats supported MPEG2
Audio formats supported MP3
Subtitles function Да
High Dynamic Range (HDR) supported Да
Package height 650 mm
Package depth 133 mm
Package width 1045 mm
Package weight 8.83 kg
Remote control included Да
Desktop stand Да
Cables included AC
Display technology LCD
Native refresh rate 60 Hz
Display diagonal (metric) 108 cm
LED backlight Да
Screen shape Flat
Display resolution 1920 x 1080 pixels
Native aspect ratio 16:9
Display diagonal 109.2 cm (43")
HD type Full HD
Audio decoders Dolby Audio
Number of speakers 2
RMS rated power 2 x 8 W
Audio Return Channel (ARC) Да
Common interface (CI) Да
HDMI ports quantity 2
Headphone outputs 1
Common interface Plus (CI+) Да
USB 2.0 ports quantity 1
Digital audio optical out 1
Analog signal format system PAL
Auto channel search Да
Digital signal format system DVB-S
Tuner type Analog & digital
Smart TV Да
Operating system installed Titan OS
Mарка:
PHILIPS
Диагональ экрана:
43"