Philips 32PHS5500/12 32" HD TV Black
32PHS5500/12
ID товара:1632459
12910
в наличии поставщикa: 8 шт.
Отложить
При заказе в офисе в течение 1-3 рабочих дней
  • Highlights
  • Product Highlights
      • Flat 81.3 cm (32") LCD
      • HD 1280 x 720 pixels 16:9
      • DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
      • High Dynamic Range (HDR) supported
      • VESA mounting 100 x 100 mm
      • E 26 kWh
  • Display
  • Display Diagonal
    81.3 cm (32")
  • HD Type
    HD
  • Display Technology
    LCD
  • Screen Shape
    Flat
  • Native Aspect Ratio
    16:9
  • Supported Graphics Resolutions
    640 x 480 (VGA), 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080)
  • Display Resolution
    1280 x 720 pixels
  • TV Tuner
  • Tuner Type
    Digital
  • Digital Signal Format System
  • Smart TV Features
  • Smart TV
    No
  • Internet TV
    No
  • Operating System Installed
    Not supported
  • Audio
  • Number of Speakers
    2
  • RMS Rated Power
    12 W
  • Audio Decoders
    Dolby Audio
  • Network
  • Wi-Fi
  • Bluetooth
  • Ethernet LAN
  • Design
  • Product Colour
    Black
  • VESA Mounting
    Yes
  • Panel Mounting Interface
    100 x 100 mm
  • Stand Type
    Legs stand
  • Performance
  • High Dynamic Range (HDR) Technology
    High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
  • Teletext Function
    Yes
  • Teletext
    1000 pages
  • Teletext Standards
    Hyper-text
  • Subtitles Function
  • Video Formats Supported
    AV1, AVC, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
  • Audio Formats Supported
    AAC, FLAC, MP3, WAV
  • Image Formats Supported
    BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
  • Subtitle Formats Supported
    ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
  • Picture Processing Technology
    Philips Pixel Plus HD
  • Noise Reduction
  • Ports & Interfaces
  • Audio Return Channel (ARC)
  • PC In (D-Sub)
  • USB 2.0 Ports Quantity
    1
  • Common Interface (CI)
  • HDMI Ports Quantity
    2
  • Management Features
  • Sleep Timer
  • Power
  • Power Consumption (standby)
    0.5 W
  • Energy Efficiency Class (SDR)
    E
  • Energy Consumption (SDR) Per 1000 Hours
    26 kWh
  • Weight & Dimensions
  • Width (with Stand)
    715 mm
  • Depth (with Stand)
    185 mm
  • Height (with Stand)
    447 mm
  • Weight (with Stand)
    3.31 kg
  • Width (without Stand)
    716 mm
  • Depth (without Stand)
    69 mm
  • Height (without Stand)
    428 mm
  • Weight (without Stand)
    3.25 kg
  • Stand Width
    63.3 cm
  • Packaging Data
  • Package Weight
    4.48 kg
  • Package Weight
    4.48 kg
  • Package Width
    790 mm
  • Package Depth
    114 mm
  • Package Height
    480 mm
  • Packaging Content
  • Cables Included
    AC
  • Remote Control Included
Mарка:
PHILIPS
Диагональ экрана:
32"