LG 32LR60006LA 32" HD LR60 Smart TV AI 2024
32LR60006LA
ID товара:1484440
22270
Datu lapa
в наличии поставщикa: 56 шт.
32 Inch LG HD LR60 Smart TV AI 2024.
TV Set LG 32" Smart/FHD 1920x1080 Wireless LAN Bluetooth webOS 32LR60006LA
Manufacturer Website:
Screen size 32"
TV features Smart/FHD
Screen form factor 16:9
Max resolution 1920x1080
USB 2.0 1
CI Slot 1
Optical S/PDIF 1
RF-In 2
RJ45 1
HDMI 2
Refresh rate 60 Hz
Speakers Да
Speaker Output Power 10W + 10W
Bluetooth Да
Wireless LAN Да
TV Operating System webOS
100 mm x 100 mm Да
Energy efficiency class F
Energy consumption, standard 27 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 Watts
Height 478 mm
Width 720 mm
Depth 178 mm
Shipping Box Depth 80 cm
Shipping Box Height 51 cm
Shipping Box Weight 5.4 kg
Shipping Box Width 13 cm
Unit Brutto Volume 0.05304 cubm
Unit Net Weight 4.3 kg
Unit Gross Weight 5.4 kg
EPREL Version Number 2
EPREL Registration Number 2.03462e+006
Data Sheet (Link) https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2034619/fiches?language=EN
CnCode 85287240
Unit Box Width 0.13
Unit Box Length 0.8
Unit Box Height 0.51
Category Code TVP
Mарка:
LG
Диагональ экрана:
32"