LG 32LQ630B6LA 32" HD TV Bluetooth webOS Black
32LQ630B6LA
ID товара:842472
20210
в наличии поставщикa: 100 шт.
Manufacturer Website:
https://www.lg.com
Bluetooth Да
CI Slot 1
Colour Black
Depth 180 mm
Energy consumption, standard 26 kWh/1000h
Energy efficiency class E
HDMI 2
Height 472 mm
Max resolution 1366x768
Operating System webOS
Optical S/PDIF 1
Refresh rate 50 Hz
RF-In 2
RJ45 1
Screen form factor 16:9
Screen size 32"
Shipping Box Depth 80 cm
Shipping Box Height 14 cm
Shipping Box Weight 6.15 kg
Shipping Box Width 51 cm
Speaker Output Power 5W+5W Watts
Speakers Да
TV features HD
TV screen metric size 80cm
Unit Brutto Volume 0.05712 cubm
Unit Gross Weight 6.15 kg
Unit Net Weight 5.2 kg
USB 2.0 1
Width 742 mm
Wireless LAN 802.11ac
Ekrāna Tips (TV):
LCD
Mарка:
LG
Диагональ экрана:
32"