Blaupunkt LED TV 32HCE4000S 32 HD
32HCE4000S
ID товара:1732954
12200
в наличии поставщикa: 1 шт.
Отложить
При заказе в офисе в течение 3-7 рабочих дней
More information: original (external link)
Gross depth (mm) 109.00 mm
Gross height (mm) 468.00 mm
Gross weight 5.00 kg
Gross width (mm) 778.00 mm
Net weight 4.10 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 720.00 g
Plastic (No PET) 180.00 g
Tare weight (kg) 0.90 kg
Volume (m3) 0.04 m³
Embeeded battery Нет
WEEE tax Да
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Producer Blaupunkt
Palette Qty 50 pc(s)
Display 1366 x 768 pixels
Smart TV Нет
Display diagonal (metric) 80 cm
Connectivity HDMI, USB, CI, S2, T2, Headphone
HD type HD
Wi-Fi Нет
Producer product name 32HCE4000S
Producer product family LED TV
Display diagonal 32
Warranty 24 month(s)
Mарка:
BLAUPUNKT
Диагональ экрана:
32"