TV SET ACC CEILING MOUNT/10-40" FPMA-C200BLACK NEWSTAR
FPMA-C200BLACK
ID товара:146817
13760
в наличии поставщикa: 8 шт.
The NewStar ceiling mount, model FPMA-C200BLACK is a tilt- and swivel ceiling mount for flat screens up to 40”. This mount is a great choice for space saving placement or when wall mounting and floor placement is not an option.
NewStar FPMA-C200BLACK has two pivot points and is suitable for screens up to 40" (100 cm). The weight capacity of this product is 20 kg. The ceiling mount is suitable for screens that meet VESA hole pattern 75x75 to 200x200mm. Different hole patterns can be covered using NewStar VESA adapter plates.
All installation material is included with the product.
  • Screens: 1
  • Screen size: 10-40"
  • Max. weight:20kg
  • VESA minimum: 75x75mm
  • VESA maximum: 200x200mm
  • Depth: 9cm
  • Height: 64-104cm
  • Tilt: 180°
  • Rotation: 360°
  • Swivel: 180°
Max. weight 20 kg
Fits screens 10-40"
75 mm x 75 mm Да
200 mm x 200 mm Да