MONITOR ACC DESK MOUNT 10-32"/NS-DPOS100BLACK NEWSTAR
NS-DPOS100BLACK
ID товара:427423
5470
в наличии поставщикa: 3 шт.
Отложить
1-2 рабочих дня
NS-DPOS100BLACK NewStar flat screen desk mount
Newstar Desk Mount (bolt down) for 10-32" Monitor Screen - Black
NewStar NS-DPOS100BLACK is suitable for screens up to 32". The weight capacity of this product is 15 kg. The desk mount is suitable for screens that meet VESA hole pattern 75x75 or 100x100mm. Different hole patterns can be covered using NewStar VESA adapter plates.
  • Min. screen size: 10 inch
  • Max. screen size: 32 inch
Functionality
Type: Tilt, Rotate, Turn
Tilt (degrees): 60°
Swivel (degrees): 360°
Rotate (degrees): 360°
Height: 44 cm
Height adjustment: None
Max. weight 15 kg
75 mm x 75 mm Да
100 mm x 100 mm Да