Audio Technica Headphones ATH-ANC100BT In-ear, Noice canceling, Wireless
ATH-ANC100BT
ID товара:895013
9100
в наличии поставщикa: 26 шт.
Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
Type of battery Accumulator
Type of battery Accumulator
Embeeded battery Да
Embeeded battery Да
WEEE tax Да
WEEE tax Да
WEE classification CL109:5:2017-04-01
Packing quantity 1 pc(s)
Packing quantity 1 pc(s)
Gross weight 0.18 kg
Gross weight 0.18 kg
Gross depth (mm) 35 mm
Gross depth (mm) 35 mm
Gross width (mm) 100 mm
Gross width (mm) 100 mm
Gross height (mm) 180 mm
Gross height (mm) 180 mm
Volume (m3) 0.00063 m³
Volume (m3) 0.00063 m³
Net weight 0.08 kg
Net weight 0.08 kg
Tare weight (kg) 0.1 kg
Tare weight (kg) 0.1 kg
Wireless connection Да
Wireless connection Да
Wearing style In-ear
Wearing style In-ear
Noise canceling Да
Noise canceling Да
Wireless Да
Wireless Да
USB charging port Да
USB charging port Да
Producer product name ATH-ANC100BT
Battery recharge time 3 h h
Battery recharge time 3 h h
Rechargeable Да
Rechargeable Да
Frequency response 20 – 24,000 Hz Hz
Microphone frequency 50 – 4,000 Hz Hz