TKO gumijota hantele Pro 32kg melns (K828RR-32)
K828RR-32
ID товара:666992
19540
в наличии поставщикa: 2 шт.
  • Svars: 32 kg
  • Tērauda gumijotas hanteles
  • Savienojumu trūkums nozīmē, ka hanteles negriezīsies
  • Sānos skaidri marķēts logotips un svars
  • Izturīga, augstas cietības gumija
  • Gumijas vāka biezums no 0,25 "līdz 0,50"
  • Rokturis: 32 mm roktura diametrs līdz 34 mm roktura diametrs / 1,0 cm = knurling