Digitus All-in-One UPS, 800VA/480W, LED 12V/9Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45
DN-170111
ID товара:1075949
7800
в наличии поставщикa: 3 шт.
4x shockproof sockets to connect your devices; 3x IEC C13 sockets to connect monitors, for example; 1x USB Type-A socket to charge mobile devices with 5V/2A max.; 1x USB Type-B socket for software communication; 1x RJ45 input / output for surge protection for your Internet access + software communication
More information: All-in-One-UPS-800VA-480W-LED (external link)
More information: original (external link)
Gross depth (mm) 375 mm
Gross depth (mm) 375 mm
Gross height (mm) 272 mm
Gross height (mm) 272 mm
Gross weight 12 kg
Gross weight 12 kg
Gross width (mm) 260 mm
Gross width (mm) 260 mm
Net weight 11.39 kg
Net weight 11.39 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 579 g
Paper/Pasteboard 579 g
Plastic (No PET) 30 g
Plastic (No PET) 30 g
Tare weight (kg) 0.61 kg
Tare weight (kg) 0.61 kg
Volume (m3) 0.02652 m³
Volume (m3) 0.02652 m³
Embeeded battery Да
Embeeded battery Да
WEEE tax Да
WEEE tax Да
TI weight (kg) 2 kg
TI weight (kg) 2 kg
Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
Type of battery Accumulator
Type of battery Accumulator
WEE classification CL109:6:2017-04-01
AC outlet types C13 coupler
AC outlet types C13 coupler
UPS topology Line-Interactive
UPS topology Line-Interactive
Producer product name All-in-One UPS, 800VA/480W, LED 12V/9Ah x1, 4x CEE 7/7,3x IEC C13, USB, RJ45
AC outlets quantity 7
AC outlets quantity 7
Capacity 480 W
Capacity 480 W