Zotac ZT-P10300A-10L graphics card NVIDIA GeForce GT 1030 2 GB GDDR5
ZT-P10300A-10L
ID товара:836021
9220
в наличии поставщикa: 200 шт.
Отложить
Срок доставки 2-5 рабочих дней
Graphics processor family NVIDIA
CUDA cores 384
Graphics processor GeForce GT 1030
Processor frequency 1227 MHz
CUDA Y
Processor boost clock speed 1468 MHz
Maximum displays per videocard 3
Memory bus 64 bit
Memory clock speed 6000 MHz
Discrete graphics card memory 2 GB
Graphics card memory type GDDR5
Cooling type Active
Number of slots 1
Product colour Black
Number of fans 1 fan(s)
Minimum system power supply 300 W
Power consumption (typical) 30 W
Depth 16 mm
Height 111.2 mm
Width 172.5 mm