Patriot Memory Signature Premium PSP516G560081H1 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 4800 MHz
PSP516G560081H1
ID товара:1195106
30940
в наличии поставщикa: 3 шт.
Certification RoHS
On-Die ECC Да
Memory layout (modules x size) 1 x 16 GB
CAS latency 40
Buffered memory type Unregistered (unbuffered)
Memory voltage 1.1 V
Internal memory type DDR5
Memory clock speed 5600 MHz
ECC Нет
Memory form factor 288-pin DIMM
Component for PC
Internal memory 16 GB
Operating temperature (T-T) 0 - 85 °C
Width 133 mm
Height 37 mm
Weight 34 g
Depth 6 mm
Package type Blister
Package width 61 mm
Package height 170 mm
Package weight 46 g
Package depth 12 mm