Notebook ACER Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-338B CPU Intel Core 3 N355 1900 MHz 14" Touchscreen 1920x1200 RAM 16GB LPDDR5 SSD 512GB IntelGraphics Integrated ENG Windows 11 Home Pure Silver 1.54 kg NX.J3UEL.002
NX.J3UEL.002
ID товара:1724040
68510
в наличии поставщикa: 30 шт.
Отложить
1-2 рабочих дня
Manufacturer Website:
https://www.acer.com
Category Code NB
CnCode 84713000
HDMI 1
USB 3.2 2
USB-C 2
Bluetooth Да
Wireless LAN 802.11ax
Depth 227.9 mm
Height 22.3 mm
Width 319.8 mm
NB features 2 in 1/Touchscreen
Product line Consumer
NB Family name Aspire
Model name Go Spin 14
Product model code AGSP14-31PT-338B
CPU Family name Intel Core 3
CPU Model Number N355
Clock speed 1900 MHz
Screen size 14"