Samsung LS32BG650EUXEN 32" VA QHD 2560x1440 16:9 1ms 350cd/m² Black 240Hz Curved
LS32BG650EUXEN
ID товара:1054706
38580
Datu lapa
в наличии поставщикa: 50 шт.
Izšķirtspēja2560x1440 MаркаSamsung
More information: original (external link)
Gross depth (mm) 827.00 mm
Gross depth (mm) 827.00 mm
Gross height (mm) 494.00 mm
Gross height (mm) 494.00 mm
Gross weight 10.10 kg
Gross weight 10.10 kg
Gross width (mm) 226.00 mm
Gross width (mm) 226.00 mm
Net weight 7.40 kg
Net weight 7.40 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 2160.00 g
Paper/Pasteboard 2160.00 g
Plastic (No PET) 540.00 g
Plastic (No PET) 540.00 g
Tare weight (kg) 2.70 kg
Tare weight (kg) 2.70 kg
Volume (m3) 0.09 m³
Volume (m3) 0.09 m³
Embeeded battery Нет
Embeeded battery Нет
WEEE tax Да
WEEE tax Да
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Tilt angle -15/15 °
Tilt angle -15/15 °
Viewing angle, vertical 178 °
Viewing angle, vertical 178 °
Viewing angle, horizontal 178 °
Display diagonal 32 "
Display diagonal 32 "
Colour of product Black
Colour of product Black
HD type QHD
HD type QHD
HDMI ports quantity 2
HDMI ports quantity 2
Contrast ratio (typical) 2500:1
Panel type VA
Panel type VA
Producer product name LS32BG650EUXEN
Display brightness 350 cd/m²
Display brightness 350 cd/m²
Display 2560 x 1440
Display 2560 x 1440
Response time 1 ms
Response time 1 ms
Pivot Да
Pivot Да
TV tuner integrated Нет
TV tuner integrated Нет
Height adjustment Да
Height adjustment Да
Swivelling Да
Swivelling Да
Tilt adjustment Да
Tilt adjustment Да
Built-in speaker(s) Да
Built-in speaker(s) Да
Touchscreen Нет
Touchscreen Нет
Maximum refresh rate 240 Hz
Maximum refresh rate 240 Hz
VESA mounting Да
VESA mounting Да
Warranty 36 month(s)
Warranty 36 month(s)
Aspect ratio 16:9
Aspect ratio 16:9
VESA mounting interfaces 100 x 100 mm