LCD Monitor DAHUA DHI-LM27-B201A 27" Business Panel IPS 1920x1080 16:9 100Hz 5 ms Colour Black LM27-B201A
LM27-B201A
ID товара:1318032
14970
в наличии поставщикa: 2 шт.
27'' FHD Monitor
> Light and cost-effective plastic housing;
> Ultra-narrow bezel , elegant appearance, metal base;
> 178°H/178°V extra-wide viewing angle for overall viewing performance;
> High fidelity digital processing for a brilliant and vivid video;
> Support multiple signal inputs such as HDMI,VGA,DP;
> Rocker key control mode;
> Low energy consumption, long service life;
> Anti-blue light design,eye-protective;
Manufacturer Website:
https://display.dahuasecurity.com/consumer/en/products/productDetail?product_id=140217
Model name DHI-LM27-B201A
Screen size 27"
Monitor features Business
Panel type IPS
Native resolution 1920x1080
Screen form factor 16:9
Refresh rate 100Hz
Brightness 250
Contrast 1000:1
Response time 5 ms
Viewing angle horizontal 178 degrees
Viewing angle vertical 178 degrees
Displayable colours 16.7 million
15pin D-sub 1
HDMI 1
Energy efficiency class E
Energy consumption, standard 21 kWh/1000h
100 mm x 100 mm Да
Colour Black
Depth 65.6 mm
Height 360.5 mm
Width 615.3 mm