DeWalt DCS7485T2-QW 54V XR FlexVolt stacionārais zāģis
DCS7485T2-QW
ID товара:811171
110340
в наличии поставщикa: 1 шт.
Отложить
При заказе в офисе в течение 2-4 рабочих дней
DeWalt DCS7485T2-QW 54V XR FlexVolt stacionārais zāģis, Li-Ion, FLEXVOLT 6.0Ah, 5800apgr./min, asmens diametrs 210mm, ripas centra izmērs 30mm, leņķa kapacitāte -3 līdz 48, Max zāģēšanas kapacitāte pa labi 610mm, Max zāģēšanas kapacitāte pa kreisi 318mm, Max zāģēšanas dziļums pie 90 318mm, pie 45 45mm, galda izmērs 485 x 485mm, svars 21.5 kg. Kompolektācija 30r sērijas zāģa asmens ar 24 zobiem, paralēlās malas, pāreja putekļsūcēja savienojumam, palīgrīks padevei, 2x54V FlexVolt akumulatori, lādētājs, mīkstā soma (lādētāja un akumulatora uzglabāšanai).