Bosch Serie 2 SPI2IKS10E dishwasher Semi built-in 9 place settings F
SPI2IKS10E
ID товара:891120
62610
Datu lapa
в наличии поставщикa: 4 шт.
MаркаBOSCH Produkta platums45cm
Door colour Not applicable
Product size Slimline (45 cm)
Outlet hose length 2.05 m
Appliance placement Semi built-in
Upper basket adjustable height Y
Cord length 1.75 m
Built-in display Y
Inlet hose length 1.65 m
Energy consumption per 100 cycles 78 kWh
Connected load 2400 W
Energy efficiency class F
Current 10 A
Energy consumption per cycle 0.787 kWh
Energy efficiency scale A to G
Water consumption per cycle 9.5 L
Width 448 mm
Depth 573 mm
Weight 27.3 kg
Height 815 mm
Noise emission class C
Dishwashing programs Eco 50°C
Load sensor Y
Glass protection Y
Number of washing programs 5
Self-cleaning Y
Noise level 48 dB
Number of place settings 9 place settings
Cycle time 215 min
Delayed start timer Y
Temperature (max) 60 °C