Rīgā: +37120270707 vai +37126222707    
Darba dienās 9:00 - 17:30  

Madonā: +37125670707
9:00 - 18:00                                    KONTAKTI

Atlaide 1%

Apple MMEF2 AirPods Wireless White bezvadu austiņas

Standarta cena: 177.10 
176.00 
(ar PVN) Jūsu ietaupījums: 1.10 € (1%)
Preces ID 187546
MMEF2ZM/A
Prece nav noliktavā.
  • Pinterest

 

Austiņas Apple AirPods - jaunas, modernas un stilīgas austiņas, kas pārsteidza tirgu ar to, ka tās ir 100% bez vadiem. Lietošanas vienkāršība un jaunākie tehnoloģiju sasniegumi ir tas, kas vislabāk raksturo Apple AirPods. Savienojums ar ierīci lietotājam būs jāveido tikai vienreiz, jo austiņas to atcerēsies, automātiski pieslēgsies ierīcei, kad tiks ieliktas ausīs un tāpat arī uzliks pauzi mūzikai, kad tiks izņemtas no ausīm. 
 
AirPods aprīkotas ar augstas kvalitātes mikrofoniem abās austiņās, kas nodrošinās tīru skaņu sarunu laikā. Austiņas arī automātiski uztver, kad lietotājs runā un rūpējas par to, lai apkārt esošie trokšņi neradītu dzirdamības problēmas un uzmanība būtu vērsta tikai uz runātāja balsi.
 
 
Austiņas nodrošinās ērtu saziņu ar Siri*, neizņemot pat iPhone no somas vai kabatas. Par Airpods lielisku veiktspēju parūpējas Apple W1 čips, kas nodrošina gan efektīvu un uzticamu bezvadu savienojumu, gan uzlabotu skaņas kvalitāti. 
 
Austiņas ar vienu uzlādi darbojas līdz pat 5 stundām, bet ja lietotājs līdzi paņēmis komplektācijā iekļauto uzlādes staciju, tad 15 minūšu uzlāde sniedz vēl 3 stundu darbības laiku un kopsummā, pat vairāk kā 24 h darbības laika. Akumulatora darbības laiku iespējams pārbaudīt, jautājot Siri. Austiņas savietojamas ar Apple ierīcēm.
 
Komplektācijā ietilpst: Apple AirPods austiņas, uzlādes stacija un kabelis no Lightning uz USB.
 
 
Ražotājs:
Apple

Apdrošini un lieto savu jauno elektrotehniku un mobilās ierīces bez raizēm!

Pērc elektrotehniku vai mobilās ierīces un apdrošini tās pret bojājumiem, zādzībām un citiem negadījumiem, kad nav spēkā ražotāja garantija. Par cenu interesēties pirkuma brīdī.

Apdrošināšana pasargās Tevi no zaudējumiem, kas var rasties, ja pirkums:

  • tiek daļēji ārēji bojāts
  • ir neatgriezeniski bojāts vai gājis bojā
  • tiek nozagts

Pirkuma bojājuma gadījumā:

  • saremontēsim to pilnvarotā servisā vai
  • saņemsi vietā tādu pašu vai līdzvērtīgu jaunu preci
  •