Rīgā: +371-20270707 vai +371-26222707
Darba dienās 9:00 - 17:30

Madonā: +371-25670707
9:00 - 18:00                                    KONTAKTI

Apple MMEF2 AirPods Wireless White bezvadu austiņas

177.10 
(ar PVN)
Preces ID 187546
MMEF2ZM/A
Prece nav noliktavā.
  • Pinterest

 

Austiņas Apple AirPods - jaunas, modernas un stilīgas austiņas, kas pārsteidza tirgu ar to, ka tās ir 100% bez vadiem. Lietošanas vienkāršība un jaunākie tehnoloģiju sasniegumi ir tas, kas vislabāk raksturo Apple AirPods. Savienojums ar ierīci lietotājam būs jāveido tikai vienreiz, jo austiņas to atcerēsies, automātiski pieslēgsies ierīcei, kad tiks ieliktas ausīs un tāpat arī uzliks pauzi mūzikai, kad tiks izņemtas no ausīm. 
 
AirPods aprīkotas ar augstas kvalitātes mikrofoniem abās austiņās, kas nodrošinās tīru skaņu sarunu laikā. Austiņas arī automātiski uztver, kad lietotājs runā un rūpējas par to, lai apkārt esošie trokšņi neradītu dzirdamības problēmas un uzmanība būtu vērsta tikai uz runātāja balsi.
 
 
Austiņas nodrošinās ērtu saziņu ar Siri*, neizņemot pat iPhone no somas vai kabatas. Par Airpods lielisku veiktspēju parūpējas Apple W1 čips, kas nodrošina gan efektīvu un uzticamu bezvadu savienojumu, gan uzlabotu skaņas kvalitāti. 
 
Austiņas ar vienu uzlādi darbojas līdz pat 5 stundām, bet ja lietotājs līdzi paņēmis komplektācijā iekļauto uzlādes staciju, tad 15 minūšu uzlāde sniedz vēl 3 stundu darbības laiku un kopsummā, pat vairāk kā 24 h darbības laika. Akumulatora darbības laiku iespējams pārbaudīt, jautājot Siri. Austiņas savietojamas ar Apple ierīcēm.
 
Komplektācijā ietilpst: Apple AirPods austiņas, uzlādes stacija un kabelis no Lightning uz USB.
 
 
Ražotājs:
Apple
Preču un pakalpojumu kredīts Naudas aizdevums

Kredīta kalkulators

Summa: EUR
Avanss: EUR
Termiņš mēneši
Ikmēneša maksājums
EUR*

Kredītu kalkulatoram ir informatīva nozīme! Precīzu pieejamo aizdevuma summu un mēneša maksājumu uzzināsiet pēc pieteikuma izskatīšanas.