TV Set TOSHIBA 50" 4K/Smart 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Android TV Black 50QV2463DG
50QV2463DG
ID товара:1425912
45080
Datu lapa
в наличии поставщикa: 13 шт.
50" QV24 Series
Manufacturer Website:
https://toshiba-tv.com/de-en/ultra-hd-tv/50qv2463dg
Screen size 50"
TV features 4K/Smart
TV screen metric size 126cm
Max resolution 3840x2160
Brightness 250
CI Slot 1
HDMI 3
Headphones jack 1
Optical S/PDIF 1
RJ45 1
USB 2.0 2
Speakers Да
Speaker Output Power 10W+10W
Bluetooth Да
Wireless LAN Да
TV Operating System Android TV
Unit Brutto Volume 0.1386/0.1386/0.1254 cubm
200 mm x 200 mm Да
Colour Black
Energy efficiency class E
Energy consumption, standard 54 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 Watts
Depth 259 mm
Height 712 mm
Width 1120 mm
Shipping Box Depth 121 cm
Shipping Box Height 74 cm
Shipping Box Weight 13.25 kg
Shipping Box Width 14 cm
Unit Net Weight 9.75 kg
Unit Gross Weight 13.3 kg
EPREL Version Number 1
EPREL Registration Number 1.8211e+006
Data Sheet (Link) https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1821097/fiches?language=EN
CnCode 85287240
Unit Box Width 0.14
Unit Box Length 1.21
Unit Box Height 0.74
Category Code TVP
Mарка:
Toshiba
Диагональ экрана:
50"