TV Set THOMSON 55 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 QD-Mini LED 55MG7C15
55MG7C15
ID товара:1774909
45740
в наличии поставщикa: 10 шт.
Отложить
1-2 рабочих дня
Summary Thomson Q70 Series Smart MiniLED TV 55; Google TV; 3840 x 2160 (4K UHD), 1500000:1, LED, 144 Hz, DVB-T/T2/C/S/S2, HDR10, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, HDMI 4 (2.1), USB 2 (2.0) + 1 (3.0), Central Stand, Black. Display diagonal: 139.7 cm (55"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: QD-Mini LED, Screen shape: Flat. Smart TV. Motion interpolation technology: 120Hz Clear LCD, Display brightness: 1000 cd/m², Contrast ratio (typical): 1500000:1, Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black
Category Code TVP
CnCode 85287240
Unit Box Height 0.84
Unit Box Length 1.32
Unit Box Width 0.125
Contrast ratio (typical) 1500000:1
Display brightness 1000 cd/m²
Display diagonal 55 "
Display refresh rates supported 144 Hz
Display resolution 3840 x 2160 pixels
Display technology QD-Mini LED
HD type 4K Ultra HD
Motion interpolation technology 120Hz Clear LCD
Native aspect ratio 16:9
Native refresh rate 144 Hz
Screen shape Flat
Internet TV Да
Operating system installed Google TV
Smart TV Да
Common interface (CI) Да
Common interface Plus (CI+) Да
HDMI ports quantity 4
HDMI Quick Switch Да
HDMI version 2.0b/2.1
PC in (D-Sub) Нет
USB 2.0 ports quantity 2
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 1
Audio output channels 2.1 channels
Number of speakers 2
RMS rated power 20 W
Bluetooth Да
Ethernet LAN Да
Wi-Fi Да
Product colour Black
VESA mounting Да
High Dynamic Range (HDR) supported Да
Noise reduction Да
Analog signal format system PAL L/PAL M/PAL N/PAL Nc
Auto channel search Да
Digital signal format system DVB
Number of tuners 1 tuner(s)
Tuner type Analog & digital
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 90 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 90 kWh
Energy efficiency class (HDR) G
Energy efficiency class (SDR) G
Power consumption (standby) 90 W
Power consumption (typical) 83 W