Telewizor 75" METZ QLED 75MQE8000Z
75MQE8000Z
ID товара:1473630
74800
Datu lapa
Товар распродан
Electronic Programme Guide (EPG) Да
Sleep timer Да
Parental control Да
Time shift Y
Remote control type Y
Voice control Да
VESA mounting Да
Product colour Black
Energy efficiency class (SDR) F
Power consumption (max) 245 W
AC input voltage 110 - 240 V
Power consumption (typical) 129 W
Power consumption (standby) 0.50 W
AC input frequency 50/60 Hz
Energy efficiency class (HDR) G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 129 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 245 kWh
Weight with stand 33.6 kg
Width 1675 mm
Weight 32.8 kg
Depth 88 mm
Height (with stand) 1020 mm
Depth (with stand) 365 mm
Height 973 mm
Stand width 43 cm
Stand depth 36.5 cm
Ethernet LAN Да
Bluetooth Да
WLAN Да
High Dynamic Range (HDR) supported Да
High Dynamic Range (HDR) technology HDR 10+
Teletext function Да
Desktop stand Да
Remote control type Y
Response time 8 ms
Display technology LED
Visible screen surface 153.1 dm²
Screen shape Flat
Supported graphics resolutions 3840 x 2160
Display resolution 3840 x 2160 pixels
Aspect ratio 16:9
Panel brightness 360 cd/m²
Display diagonal 190.5 cm (75")
Display diagonal (metric) 189 cm
HD type 4K Ultra HD
Viewing angle 178°
Number of speakers 2
Virtual surround Да
Audio decoders Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Bluetooth Да
Built-in subwoofer Да
RMS rated power 2 x 15+20 W