Philips QD MiniLED 4K TV 55MLED820/12 55 Smart TV TITAN OS Black
55MLED820/12
ID товара:1648033
42980
в наличии поставщикa: 1 шт.
More information: qd-miniled-4k-tv (external link)
More information: original (external link)
Gross depth (mm) 160.00 mm
Gross height (mm) 840.00 mm
Gross weight 15.78 kg
Gross width (mm) 1360.00 mm
Net weight 11.18 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 3680.00 g
Plastic (No PET) 920.00 g
Tare weight (kg) 4.60 kg
TI weight (kg) 0.02 kg
Volume (m3) 0.18 m³
Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
Type of battery Battery
Embeeded battery Да
WEEE tax Да
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Producer Philips
Palette Qty 9 pc(s)
Display 3840 x 2160 pixels
Smart TV Да
Display diagonal (metric) 139 cm
Connectivity HDMI, USB
Dimensions with stand 1226 x 731 x 240 cm
Colour of product Black
Wi-Fi Да
Producer product name 55MLED820/12
Producer product family QD MiniLED 4K TV
Operating system installed TITAN OS
Digital signal format system DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Display diagonal 55
Warranty 24 month(s)
Mарка:
PHILIPS
Диагональ экрана:
55"