Philips LED HD TV 32PHS5507/12 32" (80 cm), 1366x768, Black
32PHS5507/12
ID товара:927977
18620
в наличии поставщикa: 47 шт.
More information: overview (external link)
More information: original (external link)
Gross depth (mm) 133.00 mm
Gross depth (mm) 133.00 mm
Gross height (mm) 520.00 mm
Gross height (mm) 520.00 mm
Gross weight 5.40 kg
Gross weight 5.40 kg
Gross width (mm) 848.00 mm
Gross width (mm) 848.00 mm
Net weight 4.20 kg
Net weight 4.20 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 900.00 g
Paper/Pasteboard 900.00 g
Plastic (No PET) 300.00 g
Plastic (No PET) 300.00 g
Tare weight (kg) 1.20 kg
Tare weight (kg) 1.20 kg
TI weight (kg) 0.02 kg
TI weight (kg) 0.02 kg
Volume (m3) 0.06 m³
Volume (m3) 0.06 m³
Classification of battery CL126:NE:2016-12-09
Composition of battery CL127:KT:2016-12-09
Type of battery Battery
Type of battery Battery
Embeeded battery Да
Embeeded battery Да
WEEE tax Да
WEEE tax Да
WEE classification CL109:2:2017-04-01
PET 4500.00 g
PET 4500.00 g
Producer product name 32PHS5507/12
HD type HD LED
HD type HD LED
Display 1366 x 768
Display 1366 x 768
Display diagonal (metric) 80 cm
Smart TV Нет
Smart TV Нет
Weight with stand kg
Weight with stand kg
Wi-Fi Нет
Wi-Fi Нет
Display diagonal 32" (80 cm)
Display diagonal 32" (80 cm)
Dimensions (W x D x H) with stand mm
Colour of product Black
Colour of product Black
Annual energy consumption kWh
Annual energy consumption kWh
Energy efficiency class E
Energy efficiency class E
Power W
Power W
Weight kg
Weight kg
VESA mounting Да
VESA mounting Да
VESA mounting interfaces 100 x 100 mm
Warranty 24 month(s)
Warranty 24 month(s)
Producer product family LED HD TV
Diagonal "
Diagonal "
Aspect ratio 16:9
Aspect ratio 16:9
Handheld remote control Да
Handheld remote control Да
Ekrāna Tips (TV):
LCD
Mарка:
PHILIPS
Диагональ экрана:
32"