Digitus | 1U fixed shelf | DN-10-TRAY-2-B | Black | Perfect for storage of components which are not 254 mm (10") suitable. Slim design which takes space of 1 height unit. Easy and quick to mount or dismount. Load capacity: 25 kg
DN-10-TRAY-2-B
ID товара:1688397
2430
в наличии поставщикa: 5 шт.
Perfect for storage of components which are not 254 mm (10") suitable. Slim design which takes space of 1 height unit. Easy and quick to mount or dismount. Load capacity: 25 kg
More information: 254-mm-10-1U-Shelf-var (external link)
Gross depth (mm) 256.00 mm
Gross height (mm) 46.00 mm
Gross weight 0.58 kg
Gross width (mm) 205.00 mm