Samsung LS40FG750EUXEN 40" Curved Gaming Monitor Odyssey WUHD G7 G75F 5120x2160/21:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB, DP Samsung
LS40FG750EUXEN
ID товара:1694271
67230
в наличии поставщикa: 2 шт.
Gross depth (mm) 520.00 mm
Gross height (mm) 281.00 mm
Gross weight 15.30 kg
Gross width (mm) 1030.00 mm