Samsung LS27FG902XUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey 3D G90XF 3840x2160/16:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB, DP Samsung
LS27FG902XUXEN
ID товара:1644602
134490
в наличии поставщикa: 10 шт.
More information: ?msockid=33df7463d2d767ca192661e8d3bc6639 (external link)
Gross depth (mm) 434.00 mm
Gross height (mm) 133.00 mm
Gross weight 9.60 kg
Gross width (mm) 834.00 mm