Samsung Curved Monitor LS32BG750NPXEN 32 ", VA, UHD, 3840 x 2160, 16:9, 1 ms, 350 cd/m², Black, HDMI ports quantity 2, 165 Hz
LS32BG750NPXEN
ID товара:1133571
56410
в наличии поставщикa: 29 шт.
Gross depth (mm) 311.10 mm
Gross depth (mm) 311.10 mm
Gross height (mm) 606.20 mm
Gross height (mm) 606.20 mm
Gross weight 12.00 kg
Gross weight 12.00 kg
Gross width (mm) 713.00 mm
Gross width (mm) 713.00 mm
Net weight 8.60 kg
Net weight 8.60 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 2720.00 g
Paper/Pasteboard 2720.00 g
Plastic (No PET) 680.00 g
Plastic (No PET) 680.00 g
Tare weight (kg) 3.40 kg
Tare weight (kg) 3.40 kg
Volume (m3) 0.13 m³
Volume (m3) 0.13 m³
Embeeded battery Нет
Embeeded battery Нет
WEEE tax Да
WEEE tax Да
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Palette Qty 6 pc(s)
Palette Qty 6 pc(s)
Viewing angle, vertical 178 °
Viewing angle, vertical 178 °
Viewing angle, horizontal 178 °
Display diagonal 32 "
Display diagonal 32 "
HD type UHD
HD type UHD
HDMI ports quantity 2
HDMI ports quantity 2
Producer product name LS32BG750NPXEN
Display 3840 x 2160
Display 3840 x 2160
Response time 1 ms
Response time 1 ms
Pivot Да
Pivot Да
TV tuner integrated Нет
TV tuner integrated Нет
Height adjustment Да
Height adjustment Да
Swivelling Да
Swivelling Да
Tilt adjustment Да
Tilt adjustment Да
Built-in speaker(s) Нет
Built-in speaker(s) Нет
Touchscreen Нет
Touchscreen Нет
Maximum refresh rate 165 Hz
Maximum refresh rate 165 Hz