LCD Monitor SAMSUNG LS27F320GAUXEN 27" Business/4K Matte Panel IPS 3840x2160 16:9 240Hz 0.03 ms Colour Black LS27FG810SUXEN
LS27FG810SUXEN
ID товара:1632429
69440
Datu lapa
в наличии поставщикa: 20 шт.
Отложить
1-2 рабочих дня
27" Odyssey OLED G8 G81SF 4K 240Hz Gaming monitors
Manufacturer Website:
https://www.samsung.com
Category Code LC3
CnCode 85285291
Unit Box Height 0.2
Unit Box Length 0.68
Unit Box Width 0.46
Tilt Да
DisplayPort 1
HDMI 2
USB 3.2 2
100 mm x 100 mm Да
Depth 263.5 mm
Height 554.2 mm
Width 611.7 mm
Data Sheet (Link) https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2244033/fiches?language=EN
Energy efficiency class D
EPREL Registration Number 2244033
EPREL Version Number 1
Model name LS27F320GAUXEN
Screen size 27"
Monitor features 4K/Business
Display surface Matte
Panel type IPS
Native resolution 3840x2160
Screen form factor 16:9
Refresh rate 240Hz