Lenovo ThinkPad 4X40N18009 Fits up to size 14 ", Black, Sleeve
4X40N18009
ID товара:462292
3100
в наличии поставщикa: 6 шт.
Warranty 12 month(s)
Gross weight 0.32 kg
Net weight 0.30 kg
Waterproof Нет
Producer product name 4X40N18009
Producer product family ThinkPad
Fits up to size 14 "
Shoulder strap Нет
Case type Sleeve
Maximum screen size compatibility 13-14 "
Colour Black
Packing quantity 1.00 pc(s)
Volume (m3) 0.00 m³
Tare weight (kg) 0.02 kg
Gross depth (mm) 300.00 mm
Gross width (mm) 380.00 mm
Gross height (mm) 40.00 mm