Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV4HKX10E
SPV4HKX10E
ID товара:1222525
44200
Datu lapa
в наличии поставщикa: 93 шт.
Отложить
Срок доставки 2-5 рабочих дней
MаркаBOSCH Produkta platums45cm
Door colour Not applicable
Built-in display Да
Outlet hose length 2 m
Product size Slimline (45 cm)
Control panel colour Stainless steel
Appliance placement Fully built-in
Control type Touch
Upper basket adjustable height Да
Custom panel-ready Да
Inlet hose length 1.5 m
Cutlery compartment type Basket & drawer
Cord length 1.6 m
Current 10 A
Connected load 2000-2400 W
AC input frequency 50/60 Hz
AC input voltage 220 - 240 V
Weight 29 kg
Width 448 mm
Installation compartment depth 55 cm
Installation compartment width 45 cm
Installation compartment height (max) 87.5 cm
Depth 550 mm
Height 815 mm
Depth with door open 115 cm
Installation compartment height (min) 81.5 cm
Number of place settings 10 place settings
Dishwashing programs Self Clean
AquaStop function Да
Temperature (max) 70 °C
Drying system Heat exchanger
Maximum hot water supply temperature 60 °C