Gorenje TG2000LCB 2000W Black Grill
TG2000LCB
ID товара:588985
6810
в наличии поставщикa: 6 шт.
Отложить
При заказе в офисе в течение 1-3 рабочих дней
Gross depth (mm) 353.00 mm
Gross depth (mm) 353.00 mm
Gross height (mm) 108.00 mm
Gross height (mm) 108.00 mm
Gross weight 3.90 kg
Gross weight 3.90 kg
Gross width (mm) 515.00 mm
Gross width (mm) 515.00 mm
Metal 123.00 g
Metal 123.00 g
Net weight 3.20 kg
Net weight 3.20 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Packing quantity 1.00 pc(s)
Plastic (No PET) 9.00 g
Plastic (No PET) 9.00 g
Tare weight (kg) 0.70 kg
Tare weight (kg) 0.70 kg
Volume (m3) 0.02 m³
Volume (m3) 0.02 m³
Wooden 568.00 g
Wooden 568.00 g
Embeeded battery Нет
Embeeded battery Нет
WEEE tax Да
WEEE tax Да
WEE classification CL109:5:2017-04-01
Paper/Pasteboard 436.00 g
Paper/Pasteboard 436.00 g
Warranty 24 month(s)
Warranty 24 month(s)
Power 2000 W
Power 2000 W
Colour of product Black
Colour of product Black
Cooking surface shape Rectangular
Number of plates/racks 1
Number of plates/racks 1
Device type Table grill
Device type Table grill
Removable plate(s) Да
Removable plate(s) Да
Producer product name TG2000LCB
Producer product family Table Grill
Oil tray Да
Oil tray Да
Non-stick coating Да
Non-stick coating Да
Dimensions (W x L) cm
Dimensions (W x L) cm
Cable length 1.2 m
Cable length 1.2 m
Removable drip tray Да
Removable drip tray Да
Easy to clean Да
Easy to clean Да
Dimensions (WxDxH) 490 x 325 x 9 mm