Mill Invisible Smart WiFi Heater PA2000WIFI4 Panel Heater 2000 W Suitable for rooms up to 24-28 m² White IPX4
PA2000WIFI4
ID товара:1709492
23670
в наличии поставщикa: 108 шт.
More information: mill-invisible-wifi-panel-heater-2000w (external link)
Gross depth (mm) 103.00 mm
Gross height (mm) 400 mm
Gross weight 9.2 kg
Gross width (mm) 1050 mm
Net weight 6.90 kg
Packing quantity 1.00 pc(s)
Paper/Pasteboard 1998 g
Plastic (No PET) 22 g
Tare weight (kg) 2.3 kg
Volume (m3) 0.04326 m³
Embeeded battery Нет
WEEE tax Да
WEE classification CL109:5:2017-04-01
Producer Mill
Tare other 280 g
Palette Qty 27 pc(s)
Colour of product White
Type Panel Heater
Width 105 cm
Power 2000 W
Height 40 cm
Depth 10.3 cm
Suitable for rooms up to 24-28 m²
Producer product name PA2000WIFI4
Producer product family Invisible Smart WiFi Heater
Heating element material X-aluminium – high efficiency, low surface temperature (max. 64 °C)