Uzmanību Mūsu interneta vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili palīdz nodrošināt pienācīgu vietnes darbību un tās pilnveidošanu. Nospiežot “piekrītu”, jūs piekrītat mērķa sīkfailu instalēšanai un izmantošanai.

Rīgā: +371-20270707 vai +371-26222707 (Darba dienās 9:00 - 17:30)

Madonā: +371-25670707 (Darba dienās 9:00 - 18:00, S. 9.00-14.00)

Lieliska dāvana vīrietim

03.10.2019
Lieliska dāvana vīrietim

Mūsu dzīvēs ir daudz nozīmīgu stiprā dzimuma pārstāvju kurus vēlamies iepriecināt svētkos. Atrast dāvanu, kas radīs prieku saņēmējam nav vienkārši. Lai atvieglotu šo uzdevumu, ielūkojies mūsu sagatavotajā pārskatā lieliskas dāvanas vīriešiem. Mūsuprāt, vislabāk ir izvēlēties dāvanu vadoties pēc saņēmēja interesēm un vaļaspriekiem, tādēļ arī sagrupējām dāvanas dažādās kategorijās.

 

Sportam un brīvā laika aktivitātēm

Gaviļnieks aizraujas ar kādu sporta veidu vai plāno to uzsākt? Sporta inventārs vai kādas ierīces būs tieši laikā. Jauna bumba, raketes, kāju aizsargi vai ķivere? Neatkarīgi no tā vai dāvanas saņēmējs ir komandu vai individuālā sporta cienītājs, noteikti atradīsi vajadzīgās sporta un atpūtas preces 707.lv piedāvājumā. Aktīva sportista aprīkojums nolietojas, viņš noteikti novērtēs šādu dāvanu un tā būs arī noderīga.

 

Dāvanas pavāriem

Vīrieši tiek uzskatīt par labākajiem pavāriem. Ja arī gaviļnieks iekļaujas šajā kategorijā, tad apsver domu par dāvanu, kas viņam noderēs gatavojot vai pasniedzot maltīti. Apskati sadaļas trauki un piederumi plašo piedāvājumu! Kā būtu ar elegantu garšvielu trauku komplektu, skaistām un kvalitatīvām glāzēm vai piederumiem, kas palīdzēs radīt konditorejas šedevrus? Skaistu trauku nekad nevar būt par daudz, it īpaši, ja patīk gatavot un uzņemt viesus vai izrādīt savu ēdienu bildes sociālajos tīklos.

 

Dāvanas tiem, kuri daudz laika pavada darbā strādājot

Zinot, ka dāvanas saņēmējs lielāko daļu savu  laika pavada strādājot, ir vērts parūpēties par dāvanu, kas saistīta ar darbu. Biznesa vidē aizvien tiek dāvināti labi rakstāmpiederumi, īpaši pildspalvas. Lieliska ideja dāvanai biznesa cilvēkam ir arī vizītkaršu turētājs, bloknots vai kartotēka.  Vīrietim, kurš daudz laika pavada strādājot pie datora noderēs kāju vai roku locītavu paliktnis.


Auto entuziastiem

Liela daļa vīriešu, var teikt, mīl savus auto. Ja tā ir arī šajā gadījumā, tad laikā būs kāda dāvana vīrieša automašīnai. Drošības un apkopes rīki, auto audio aprīkojums vai instrumenti tiem, kuri paši tos remontē un uzlabo? Iespēju loks ir ļoti plašs, nepieciešamas vien nelielas zināšanas par viņa aktuālo auto projektu.

 

Preces mājai un dārzam - vīrieša dzīves videi

Ja savu gaviļnieku nevarēji iekļaut nevienā no iepriekšējām kategorijām, tad atliek vēl tāds variants kā uzdāvināt kaut ko, kas noderēs vai izdaiļos viņa mājokli. Interjera un dizaina priekšmeti palīdzēs izdaiļot istabas un atsvaidzināt interjeru. Uzdāvini iekštelpu strūklaku, kas kalpos par lielisku dekoru,  tā noteikti nebūs banāla un paredzama dāvana. Pie tam, ūdens skaņas arī nomierina un palīdz atslābināties. Atbalsti vairāk praktiskas dāvanas? Ja vīrietim patīk pašam nodarboties ar  mājas remontdarbiem, tad varbūt viņam trūkst kādi darba instrumenti. Aizrautīgam dārzniekam vai puķkopim vienmēr noderēs kāds jauns dārza instruments.

 

Dāvanu karte vīrietim - iespēja izvēlēties

Ja tik labi nepārzini to ko dāvanas saņēmējs visvairāk novērtētu, tad uzdāvini dāvanu karti. FromMe.lv dāvanu karte 707.lv interneta veikalā ir lieliska ideja. Gaviļnieks tad 707.lv plašajā piedāvājuma klāstā varēs atrast tieši to, kas viņam nepieciešams vai ir viņa vēlmju sarakstā. Varbūt tās būs ziemas riepas vai mīļākās smaržas vīrietim.

Ar šo izvēli nevar nošaut greizi. Pie tam, šādu dāvanu var paspēt iegādāties internetā arī teju pēdējā minūtē – tieši pirms došanās uz ballīti.